OFERTA

Kiedy należy zgłosić się na wizytę?

Jeśli masz wrażenie, że ostatnio Twoja waga jest za niska lub za wysoka, odczuwasz pogorszenie samopoczucia lub dokuczają Ci poważniejsze problemy zdrowotne – zmiana nawyków żywieniowych, czy odpowiednio skomponowany jadłospis – będzie idealnym rozwiązaniem. Niezależnie od wieku i trybu życia nasz organizm potrzebuje odpowiednich produktów, które będą wspierać jego pracę.

Pragniesz dobrych zmian dla siebie i swojej rodziny, jednak jesteś zbyt zapracowany, by spędzać czas na przeliczaniu menu, które spełniałoby całodzienne zapotrzebowanie energetyczne. Nie odpowiadają Ci internetowe gotowce i nie satysfakcjonuje Cię oferta gastronomiczna dostępna na mieście, na którą z braku czasu, często jesteś skazany. Bez względu na to, czy szukasz tylko pomysłu na komponowanie nowych dań, czy pragniesz poprawić swoją sylwetkę, kondycję i samopoczucie – nowy jadłospis pomoże Ci w tej zmianie.

Pamiętaj, że każdy powód jest dobry by zacząć, podjąć wyzwanie i zmienić coś w swoim życiu na lepsze. Nie pozostawiaj tej kwestii obojętnie. Wizyta u dietetyka to słuszny krok na tej drodze.

Podczas pierwszego spotkania z dietetykiem:

  • sprawdzimy Twój dotychczasowy jadłospis i upodobania żywieniowe
  • przeprowadzimy dokładną analizę składu ciała metodą impedancji bioelektrycznej (zawartość tłuszczu, wody, tkanki kostnej i mięśniowej w organizmie)
  • określimy Twój wiek metaboliczny
  • ustalimy cele kuracji i zaplanujemy czasowy plan jej realizacji
  • otrzymasz szereg porad dietetycznych i informacji na temat zdrowego odżywiania
  • nauczymy Cię dobierać produkty i komponować dania w zgodzie z celami kuracji
  • przedstawimy Ci osobisty plan żywieniowy na czas kuracji w oparciu o Twoje potrzeby, styl życia czy ograniczenia związane z pracą i rodziną