PAKIETY DIETETYCZNE

Kiedy przychodzi czas na duże zmiany, potrzebujesz kompleksowej opieki żywieniowo-dietetycznej. Głównie polecana w sprecyzowanych kuracjach odchudzających i specjalistycznych programach żywieniowych.

Dla wszystkich, którzy są świadomi, że trwałe efekty kuracji wymagają czasu. Jednorazowa dieta spowoduje jedynie utratę wody z organizmu, nie masy ciała, która wkrótce wróci ze zdwojoną siłą.

Dlatego oferujemy Ci całościowy plan żywieniowy, współgrający z Twoimi potrzebami i stylem życia:

  • 3-miesięczny pakiet 

Zawiera: 6 zestawów 7-dniowych jadłospisów uwzględniających indywidualne preferencje żywieniowe (każdy jadłospis 7-dniowy stosuje się przez okres 2 tygodni); 6 wizyt kontrolnych z konsultacją dietetyczną po każdych 14 dniach diety, monitorujących proces kształtowania sylwetki, przebieg kuracji i jej rezultaty; kontakt telefoniczny i mailowy przez cały czas trwania kuracji.

Koszt: 600 zł

  • 6-miesięczny pakiet

Ten program dedykowany jest dla wszystkich, którzy chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe na zawsze, nauczyć się komponowania dań i selekcji produktów spożywczych. Ponadto, 6-miesięczna dieta daje możliwość przyzwyczajenia organizmu na trwałą zmianę, co skutkuje niezmiennością efektów.

Zawiera: 12 zestawów 7-dniowych jadłospisów uwzględniających indywidualne preferencje żywieniowe; 12 wizyt kontrolnych z konsultacją dietetyczną po każdych 14 dniach diety, monitorujących proces kształtowania sylwetki, przebieg kuracji i jej rezultaty; kontakt telefoniczny i mailowy przez cały czas trwania kuracji.

Koszt: 1000 zł

*Możliwość ustalenia oferty cenowej w oparciu o indywidualne potrzeby pacjenta.